فعالیت‌ها در الیما

با محبوبترین تجربه ها از نگاه بازدیدکنندگان ما آشنا شوید

يكي از مهيج ترين و زيباترين برنامه هاي طبيعت گردي و ماجراجويانه، دوچرخه سواري در مناطق طبيعي مي باشد كه بوسيله دوچرخه هاي خاصي به نام Mountain Bike و در جاده هاي كوهستاني، كويري، و يا خارج از جاده انجام مي گيرد.

تفریح های آبی

دریاچه سد کارون 3 و سد شهید عباس پور محل مناسبی برای انجام تفریح های مهیج در آب می باشند که می توان از قایق سواری، غواصی، شیرجه از روی پرتگاه صخره ای، رفتینگ، پاراسل و ..... نام برد.

تركينگ معمولا به پياده روي در مسيرهاي گوناگون گفته مي‌شود. پیاده روی در طبیعت و کوهپیمایی در ارتفاعات بکر و دست نخورده می تواند بسیار لذت بخش و فرح انگیز باشد. در منطقه ایذه و اطراف مسیر های متنوع و متنوعی برای ترکینگ وجود دارد.

در شهرستان ایذه می توان از آثار تاریخی، طبیعت چشم نواز،کوچ عشایر و زندگی روستایی عکس گرفت و لذت برد.

درشکه سواری

اقامتگاه الیما مسیرهای جهت درشکه سواری تعبیه کرده است که از میان مزارع کُلزا و در حاشیه تالاب بوندون لذت بردن ازاین فعالیت را بیشتر می کند.

پرنده‌نگری یک سرگرمی است که به مشاهده و بررسی پرندگان در طبیعت می پردازد. تالاب بوندوندر جوار اقامتگاه الیما و تالاب میانگپران محل مناسبی برای این فعالیت جذاب می باشند.

ورزش های گروهی

اقامتگاه الیما امکان انجام ورزش های گروهی مانند فوتبال و والیبال را در طبیعت سرسبز (جنب تالاب بوندون) در هوای فرح بخش فراهم کرده است.

کمپینگ

کمپینگ می تواند در اعماق یک جنگل و در کنار یک نهر یا رودخانه باشد. شما می توانید با صدای آواز پرندگان بیدار شوید، طلوع خورشید را بنگرید، صبح زود به ماهیگیری بروید، در دل طبیعت راه پیمایی کنید، در آرامش به مطالعه کتاب بپردازید، غروب خورشید را تماشا کنید، دور آتش بنشینید و به تماشای نورافشانی ستارگان بپردازید و بعد با بدنی خسته به رختخواب بروید و خواب راحتی داشته باشید.

دیگران چه فکر می‌کنند؟

بخشی از یادگاری‌هایی که بازدیدکنندگان برای ما نوشته اند

درباره فعالیت‌ها

با فعالیت‌های ما بیشتر آشنا شوید

الیما فعالیت های قابل اجرا در منطقه را به میهمان های عزیز پیشنهاد می دهد. هرکدام از این فعالیت ها با توجه به میزان علاقه و توان جسمی شما قابل اجراست، سعی ما بر این است که در کنار لذت بردن از طبیعت زیبا فعالیت های متنوعی را تجربه کنید.

بالا